Ürünlerimiz ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

destek.home@resideo.com

Detaylı bilgi için

destek.home@resideo.com
Müşteri Hizmetleri

KOMBİNİZ TERMOSTATLARIMIZ İLE UYUMLU MU?

Kullanım Suyu Filtrelemesi

Kullanım Suyu Filtrelemesi

Kaynağında temiz ve berrak olan su, dağıtım deposundan kullanıcılara ulaşırken, pas ve kum gibi çeşitli parçacıklar toplar. Bu katı parçacıkların tesisata girmeleri önlenemezse, korozyon, boru patlamaları ve çamaşır ve ulaşık makinelerinde arızalar gibi sorunlar ortaya çıkar.

Bir çok sistemde ana problemlerin başında su filtreleri gelir. Ters yıkama özelliğine sahip olmayan eski tip filtrelerin her iki ayda bir görsel kontrol sonrasında gerekiyorsa değiştirilmesi gerekir.

Ters yıkamalı filtreler

Filtre bacasına yönelik kontrollerin ihmal edilmesinin önüne geçmek için Resideo ters yıkamalı filtreleri tercih edebilirsiniz. İç tesisatları korumak için filtreler basınç düşürücü vanaların şebeke tarafına takılır ve fonksiyonellik, sağlamlık, kurulum kolaylığı ve bakım kolaylığı açısından benzersiz bir güvenilirlik sunar.

Ters yıkama aralıkları ile uğraşmamak için Resideo tesisat ürünleri portföyünde yer alan Z74S otomatik ters yıkama aktüatörlerini kullanabilirsiniz. Bir kez kurulup, ayarı yapıldıktan sonra aktuatör, ters yıkamayı talep edilen aralıklarla kendisi gerçekleştirir; bakım veya yeniden ayar gerektirmez.