Ürünlerimiz ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

destek.home@resideo.com

Detaylı bilgi için

destek.home@resideo.com
Müşteri Hizmetleri

KOMBİNİZ TERMOSTATLARIMIZ İLE UYUMLU MU?

Eviniz Yeterince Isınıyor mu?

Kombi Kullanıcılarının %25’i yeteri kadar ısınmadığından şikayetçi. Ya sizinki?

Türkiye’de bir evin aylık ortalama doğal gaz gideri 268 TL. Eviniz büyüdükçe bu tutar daha da artıyor. Aylık toplam harcamanızın %16’sını oluşturan doğal gaz harcamanızı kontrol edebilmek ve daha az fatura ödemek için oda termostatı tercih edin.

Oda termostatları, evinizdeki oda sıcaklığını ölçerek kombinizin belirlediğiniz sıcaklık değerini sabit tutacak şekilde çalışmasını sağlar. Oda sıcaklığının, konforlu sıcaklık değeri olarak belirlenmiş 21oC’nin üzerine çıkması halinde, her 1oC’lik sıcaklık artışı yakıt tüketiminizin %7* oranında artmasına sebep olur.
Evinizi; zaman programlaması yapan bir termostat ile, sadece kullandığınız zamanlarda ısıtarak maksimum tasarruf elde edersiniz.

Oda Termostatı ve Termostatik Radyatör Vanasını birlikte kullanın %40’a varan tasarruf sağlayın!
Termostatik Radyatör Vanası (TRV) ayar değerine bağlı kalarak, oda sıcaklığını sabit tutmak için radyatöre giden suyun miktarını düzenler. Oda sıcaklığının, güneş vurması gibi çevresel sebeplerle değiştiğini algılayarak sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçer ve daha fazla tasarruf etmenizi sağlar.

Evinizde en çok kullandığınız odanın sıcaklığını programlanabilir bir termostat ile kontrol ederken, daha az kullandığınız odaların sıcaklığını TRV ile, daha düşük seviyede tutarak daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

*Tasarruf ve tüketim yüzdeleri evinizin bulunduğu bölgenin ortalama sıcaklık değerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.