Ürünlerimiz ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

destek.home@resideo.com

Detaylı bilgi için

destek.home@resideo.com
Müşteri Hizmetleri

KOMBİNİZ TERMOSTATLARIMIZ İLE UYUMLU MU?

Total Connect Comfort Uygulama Kullanımı

Isıtma Çözümleri

Honeywell Home Akıllı Termostat ile Total Connect Comfort uygulaması üzerinden, evinizin sıcaklığını dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Apple Store veya Google Play üzerinden Honeywell Home Total Connect Comfort Intl uygulamasını indirin.


Uygulama yüklendikten sonra uygulamayı açarak mytotalconnectcomfort.com sayfasında belirlemiş olduğunuz e-posta adresiniz ve şifrenizle uygulamaya giriş yapın.


 

 

Ana ekran üzerinde görünen değer anlık oda sıcaklığı değeridir. Aşağıda görüntülenen değer ise hedef oda sıcaklığı değeridir. Programlamaya başlamak için ayar sıcaklığı butonuna dokunun.
 

 

Oluşturulan zaman programını diğer günlere kopyalamak için ‘Kopyala’ butonuna dokunun ve kopyalamak istediğiniz günleri seçip, tekrar kopyala butonuna dokunun. Oluşturmuş olduğunuz zaman programı istediğiniz günlere kopyalanır.


 

 

Zaman programının dışında bir sıcaklık değeri belirlemek isterseniz ‘Hedef Sıcaklık Değeri’ butonuna dokunun ve açılan ekranda, sıcaklık değerinin üstüne parmağınızı basılı tutarak istediğiniz sıcaklığı belirleyin. Sıcaklığın belirli bir saate kadar mı yoksa sürekli olarak mı sabit kalacağını belirlemek için aşağıdaki ikonlara dokunun.
 

 

Anlık olarak hızlı bir program seçmek için ‘Hızlı Program Seçin’ butonuna dokunun. ‘Ekonomi’, ‘Uzaktayım’ ve ‘Isıtma Kapalı’ butonlarından birine dokunarak uygulayacağınız programı belirleyin.


 

 

İlgili ayarın sürekli olarak mı yoksa belirli bir saate kadar mı devrede kalacağını seçerek ‘Devreye Al’ butonuna dokunun.