Ürünlerimiz ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

destek.home@resideo.com

Detaylı bilgi için

destek.home@resideo.com
Müşteri Hizmetleri

KOMBİNİZ TERMOSTATLARIMIZ İLE UYUMLU MU?

IFTTT UYGULAMA KULLANIMI

Isıtma Çözümleri

Honeywell Home Akıllı Termostat, kullanıcılara evlerini yaşamları ile eş zamanlı kontrol etme olanağı sunan nesnelerin interneti, IFTTT (If This Than That) platformu ile ajandalar ya da sosyal medya platformları gibi uygulamalarla entegre çalışır. İnternete başlanabilen cihazlarınız, konumunuz ve sosyal medya hesaplarınızla sonsuz seçenekte program oluşturabilirsiniz.

Apple Store veya Google Play uygulamasını açarak arama satırına IFTTT yazın. Arama sonuçları içerisinde ‘IF’ uygulamasını seçerek uygulamayı cihazınıza indirin. Uygulama cihazınıza yüklendikten sonra aç simgesine dokunarak uygulamayı çalıştırın.

 


 

 

Uygulamayı açtıktan sonra isterseniz Total Connect Comfort uygulaması için kullandığınız, isterseniz yeni bir e-posta adresi ve şifre girerek ‘Create Account’ simgesine dokunun.


 

 

Uygulamanın arama ekranına ‘Android Location’ yazın ve çıkan ekranda ‘You enter an area’ butonuna dokunun.


 

 

Uygulama seçim ekranında "+" butonuna dokunun.


 

 

Uygulama penceresinde ‘Set a Zone Temperature’ butonuna dokunduğunuzda uygulama Honeywell Bulut Hesabı üzerinden bilgilerinizi almak isteyecektir. ‘Continue’ butonuna dokunarak ‘Honeywell Home Total Connect Comfort’ sayfasına gidin.


 

 

IFTTT uygulamasının Honeywell Home Bulut Hesabınıza ulaşmasına izin vermek için ‘Next’ butonuna dokunun.


 

 

Açılan sayfaya Total Connect Comfort uygulaması için belirlediğiniz e-posta ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.

 

‘Honeywell Home Single Zone Thermostat’ ikonunu gördüğünüzde uygulama bulut hesabınıza erişmiş demektir. Sayfayı kapatarak IF uygulamasına dönebilirsiniz.


 

Uygulama penceresinde ‘Which Zone?’ sekmesinin altındaki ‘Please Select’ yazısının yanındaki oka dokunun ve konum ayarını kullanmak istediğiniz cihazı ‘Thermostat’ olarak seçin.


 

 

Konuma bağlı olarak ayarlamak istediğiniz sıcaklık değerini girin. ‘Temperature in’ sekmesine dokunarak sıcaklık birimini ‘Celcius’ olarak seçin. Sıcaklık ayarının siz konum değiştirinceye kadar aynı kalmasını istiyorsanız ‘Hours’ kısmını boş bırakın veya belirlemiş olduğunuz süre boyunca istediğiniz sıcaklıkta kalması için süreyi belirleyin. ‘Continue’ butonuna dokunun.